Reklamační řád pro bazarové telefony

 

MaxPhone, s.r.o.

Prodejní místo: OG Arkáda, vedle TESCO, Konečná 23, Držovice

Sídlo společnosti: Tyršova 353, Čechy pod Kosířem, 798 58

Kontaktní údaje: jednatel Ing. Jiří Mach

Tel. 734 277 314, Mail: obchod@maxphone.cz

IČ: 02823136, DIČ: CZ02823136

 

  1. Firma MaxPhone, s.r.o. poskytuje záruku i na bazarové telefony. Jedná se o 12 měsíční záruku, která se vztahuje pouze na skryté vady.

 

  1. Nízká výdrž baterie není u bazarového telefonu skrytou vadou, a proto u bazarových telefonů neposkytujeme na tento díl záruku a to i z důvodu, že výrobce tuto závadu toleruje pouze 6 měsíců u nového přístroje.

 

  1. Slabé, pískající nebo chrčící reproduktory budou uznány do 30 dnů od koupi bazarového telefonu pouze z důvodu zachování dobrých vztahů s klienty. Po této lhůtě bude oprava provedena pouze za poplatek, který bude proti volné opravě snížen díky doloženému dokladu o koupi v naší prodejně.

 

  1. Vady reproduktoru nastávají opotřebením nebo zanesením nečistoty do zvukovodu, případně kovovými pilinami k magnetu reproduktoru. Proto nemohou být považovány za skrytou vadu a jsou věcí „opotřebení“.

 

  1. Před vystavením jsou mobilní telefony podrobeny testům, které zahrnují test jak softwarové části, tak vizuální kontrole hardwaru. Vystavené telefony jsou tedy čisté a bez známek vniknutí tekutiny a jiných látek poškozující funkčnost přístrojů.

 

  1. Na vyřízení reklamace použitého (bazarového zboží) má prodejce 30 dnů od převzetí přístroje do opravy.

 

  1. Pokud bude prodaný bazarový telefon zasažen tekutinou, nebo látkou neznámého původu, nebude možné opravu učinit v rámci záruky.